У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:38, 24 Грудня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині здали в експлуатацію мережу водовідведення очистки стічних вод

На Львівщині здали в експлуатацію мережу водовідведення очистки стічних вод thumbnail

На атракційно-рекреаційному осередку «Оселя Розточчя» в урочищі Мочарі Яворівського національного природного парку здано в експлуатацію мережу водовідведення очистки стічних вод потужністю три кубічних метри на добу, що задовольнить потреби відпочиваючих рекреантів, туристів та запланованої на перспективу збільшення чисельності коней, рідкісного виду тварин нащадків дикого коня-тарпана. Саме їх утримуватимуть тут для розведення та збереження у майбутньому центрі конярства.

Крім цього, на новозбудованому об’єкті встановлено сучасне устаткування для хімічної очистки питної води.

Загальна вартість змонтованого устаткування та виконаних будівельно-монтажних робіт становить 330 тис. грн. Кошти на ці потреби надано Львівською ОДА та Львівською обласною радою із обласного екологічного фонду. Визначений обсяг робіт із дотриманням вимог природоохоронного законодавства вчасно та професійно виконала група місцевих будівельників під керівництвом Володимира Корейби та Валерія Левашова.

Об’єкт водовідведення – одна із важливих споруд в структурі проектованого будівництва протягом 5-ти років за кошти державних, місцевих бюджетів, іноземних фондів, підприємств, власних спецкоштів природоохоронної установи центру розведення та збереження нащадків диких коней-тарпанів.

Проект реалізується у відповідності до програми Міністерства екології та природних ресурсів України щодо започаткування роботи природоохоронних установ п’яти областей України над створенням нових і розширенням існуючих центрів з відновлення особливо цінних видів тварин, зокрема у Львівській області на території Яворівського національного природного парку нащадків диких коней-тарпанів, завезених у 2009 році із Розточанського парку народового Республіки Польща.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: