У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 13:39, 24 Грудня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Найкращі місця для розміщення зовнішньої реклами у Львові

Найкращі місця для розміщення зовнішньої реклами у Львові thumbnail

Львів - сьоме за чисельністю місто країни, адміністративний центр Львівської області. Місто вважається культурною столицею західної України.

Розміщення реклами на білбордах у Львові

Розглядаючи Львів з точки зору розміщення зовнішньої реклами, слід враховувати багату культурну спадщину міста. Сюди щороку приїжджає велика кількість туристів. Найкращі місця для зовнішньої реклами у Львові є у центральній частині міста. Кращими місцями для розміщення реклами у Львові можна вважати проспект Чорновола, вулицю Шевченка, Зелену, Личаківську. Тут щодня потік туристів і місцевих городян обчислюється тисячами. У центрі велика кількість церков і костьолів, Львівський Національний Університет ім. Франка, кілька Парків.

Від центру міста бере початок вул. Городоцька. Ця вулиця відома як серед місцевих, так і серед туристів, тут знаходиться одна з 10 основних визначних пам'яток міста - Архикатедральний Собор Святого Юра. Поруч Митрополичі сади, Сквер, парк ім. Франка, Львівський державний цирк.

Ближче до виїзду з міста по Городоцькій багато торгово-розважальних центрів. Тут же, на околиці - гіпермаркет «Епіцентр». Від вул. Городоцькій починається Кульпарківська вулиця, на якій знаходиться одне з головних промислових підприємств міста - Львівський залізобетонний завод. Від Кульпарківській відходить вул. Виговського, яка веде до Скнилівського парку і міжнародного аеропорту. Також неподалік від парку кілька торгових центрів.

Від Кульпарківській бере свій початок вул. Наукова. Оренда бігбордів на Науковій розрахована переважно на автопотік, адже це об'їзна дорога Львова з відповідною інфраструктурою: готелі, придорожні кафе, продуктові супермаркети. Паралельно вулиці Науковій проходить вул. Володимира Великого, яка з'єднує вул Кульпарківську і Стрийську. На Стрийській - Центральний парк культури і відпочинку, стадіон Юності, а поруч Академія сухопутних військ.

Білборд у Львові на Стрийській

На виїзді з міста - боулінг, кінотеатр, готелі і ресторани. Не менш цікава для оренди рекламних щитів вул. Богдана Хмельницького - траса, ведуча з центру міста на виїзд у напрямку до Києва. Тут завжди великий потік машин, дорога при цьому не дуже широка, що підвищує якість роботи рекламних конструкцій.

Вартість зовнішньої реклами у Львові

Розглядаючи найбільш вигідні місця для оренди білбордів у Львові, слід враховувати, що рейтинги і медіапоказники рекламних конструкцій тут будуть досить високими, що трохи підвищить вартість оренди білбордів.

Підібрати площині для комплексного розміщення зовнішньої реклами по всій Україні Ви можете скориставшись системою підбору зовнішньої реклами Outdoor-Online.com.ua. Для повнофункціонального використання системи необходмости реєстрація.



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: