У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 22:03, 6 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівські поліцейські переодягнулися у дідів морозів

Львівські поліцейські переодягнулися у дідів морозів thumbnail

Помічники Санти по-Львівськи

Якщо ви львів'янин і, прогулюючись біля міжнародного аеропорту у нашому місті, замість міліціонерів побачите одягнутих у червоне бороданів, не лякайтесь — це не ігри розуму із вами, а акція до якої приєднались усі українські міста, які мають патрульну поліцію.

Не сприймайте це як дозвіл безкарно  чинити свавілля, бо патрульні хай і одягнені інакше, але обов'язки виконуватимуть справно, зате тепер мають ще й додаткові — роздавання солодощів гостям міста, які вирішать завітати до Львова як використовуючи потяги так і автобуси, на обидвох станціях їх не залишать без подарунків.

Поряд із привітаннями з святами і побажаннями, працівники патрулів нагадають і про важливість дотримання законів, що особливо доречно і актуально саме перед зимовими святами. Особливо у Львові, який безперечно має що запропонувати охочим до цікавого дозвілля та смачних принад міста.

Тож, якщо матимете бажання і вечір вільний шостого січня то мигцем гляньте на це дійство, а краще й приєднайтесь до служителів закону у їхніх побажаннях до туристів або ж львів'ян, що повертаються у Львів свята чи й звичайних людей, яких провидіння занесло випадково.

Святковий настрій - коли віддаєте тільки зростає й чим більшій кількості людей дасте тим більше його буде у вас.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: