У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:50, 11 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В Турці розпочався всеукраїнський дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах-2016»

В Турці розпочався всеукраїнський дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах-2016» thumbnail

10 січня 2016 року в приміщенні школи-інтернату м. Турка Львівської області удесяте урочисто розпочався всеукраїнський дитячий командний турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах». Змагання триватимуть до 14січня ц.р.

В цьогорічному турнірі бере участь рекордна кількість – 31 команда, представлена 93 учасниками віком від 7 до 14 років, з Києва, Львівської, Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської, Одеської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської областей та гості з м. Бендери (Молдова). Змагатимуться також в додатковому особистому турнірі й 15 шашкістів першорозрядників та кандидатів у майстри спорту 1999-2001 р.н. (всі учасники попередніх турнірів). Серед гостей Турківщини є чимало титулованих молодих спортсменів, зокрема - чемпіони України Кирило Леонов, Михайло Батунін, Лев Леонтьєв, Ірина Васильєва, Поліна Китайчук з Вінницької області, Роман Залуцький та Олександр Коваль з Івано-Франківської області, Максим Козін та Кирило Братусь з Дніпропетровської області, Ксенія Біла з Одеської області, Вікторія Прокопюк та Микита Гераськін з Києва. На турнір прибули й відомі дитячі тренери - чемпіонка світу з шашок Ольга Балтажи (Івано-Франківськ), Заслужений тренер України Дмитро Мариненко, майстер спорту Микола Леонов (обидва - Вінниця), Альона Губарєва (Дніпродзержинськ Дніпропетровської області), Анатолій Вайда (Іршава Закарпатської області), Тарас Турчин (Тернопільська область), Белана Губа (Бендери).

Організаторами турніру, окрім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської райдержадміністрації (керівники Наталія Гошівська та Дмитро Писанчин) є Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримують турнір й кілька львівських фірм та підприємців.

Враховуючи, що цей захід внесено Міністерством молоді та спорту до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2016 рік та з метою пропаганди туристичної привабливості Турківського району в зимовий період, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький взяв ці дитячі змагання під свій патронат. Для учасників змагань буде організовано змістовний відпочинок. Вони зможуть відвідати музей «Бойківщина», прикордонну заставу в с. Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, оглянути районний конкурс вертепів, а також взяти участь у щедруваннях на Старий Новий Рік.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: