У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 20:56, 11 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Що змінилось у Львові за 2015 рік?

Що змінилось у Львові за 2015 рік? thumbnail

У Львові будується не лише культура

Минулий рік став для львів’ян часом змін одночасно великих і позитивних. Переоцінити їх складно, оскільки роботи велись в багатьох сферах — від велосипедних доріжок і до доріг, дворів, а також величезну і різноманітну кількість інших об’єктів.

Детальніше про напрями роботи:

Дороги. Більше ніж 250 тисяч м.кв. шляхів у Львові зазнало комплексного ремонту, особливо це стосується вулиць: Лисенка, Сихівської, Промислової, а також проспекту Свободи і Червоної Калини. Це тільки частина переліку, оскільки масштаби робіт були значними.

Однак варто наголосити, що проїжджа частина завдяки спеціальним скляним кулям стала технологічнішою.

Хідник. Варто зауважити і тротуарні роботи проведені протягом 2015. Велика кількість жителів міста могли своїми очима та взуттям переконатись у покращеннях. Ремонту зазнало понад 120 тисяч м. кв.

Двори. Не оминули й дворові території, кількістю 55. Якість ремонту кидається у вічі і залишає у відвідувачів приємні враження.

Однією із найбільш явних родзинок піднесення інфраструктури, можна вважати вулицю Леся Курбаса, яка перетворилась у чудове місце для зустрічей львів’ян, де б вони могли прогулюватись, не турбуючись з приводу транспорту.

Це лише частина списку досягнень Львову протягом 2015 і це не може не дивувати та надихати, як жителів інших областей так і жителів Львову.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: