У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:16, 12 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Квартири подобово у Львові – відпочинок в домашній обстановці

Квартири подобово у Львові – відпочинок в домашній обстановці thumbnail

Як говориться у відомій дитячій загадці про ялинку, яка взимку і влітку одним кольором, подобова оренда у Львові користується великим попитом і взимку і влітку, і восени і навесні. Невичерпне туристичний потік прямує до Львова з усіх куточків України та зарубіжжя.

Багато в чому завдяки зусиллям городян в останні роки, місто сильно змінився в кращу сторону. Реставруються будівлі та пам'ятники архітектури, розвивається інфраструктура міста, культурне життя наповнюється різноманітними захоплюючими подіями. Львів з кожним роком все більше виділяється серед інших міст України всім кращим, що доступно європейському туристичному центру. Але вже зараз він став справжнім європейським містом. З особливим духом історичних епох і багатьох культур, свого часу затронувших місто і залишили свій незабутній слід.

Для туристичної поїздки до Львова, сьогодні зняти подобово квартиру у Львові, будь-якому мандрівникові, дуже просто. Для цієї мети є безліч сайтів, що пропонують великий вибір. Про один з них, порталі апарт-готелю Апартаменти City of Lions, розповімо, як про заслужив нашої особливої уваги та інтересу.

Сайт http://sutky.com.ua виділяється серед інших декількома дуже важливими і суттєвими особливостями. По-перше і в найголовнішому - всі їхні квартири подобово пропонуються безпосередньо від власника і Вам не доведеться платити ніяких комісій, а додаткові питання про квартиру можна задати відразу і отримати повноцінний і достовірну відповідь.

По-друге, в їх розпорядженні знаходяться одні з кращих апартаментів в місті. Всі доглянуті, акуратні, кожна приваблива по своєму. Апарт-готель вкладає особливий сенс у зовнішній вигляд квартир, тому вони часто оновлюють інтер'єр і роблять реконструкцію. І, в чому ми змогли переконатися самі, все фото, пропоновані на сайті апарт-готелю Апартаменти City of Lions, відповідають реальному стану квартир.

По-третє - ціни. Ми порівняли їх ціни на житло подобово у Львові з цінами від інших рекламодавців і нас приємно здивувало, що сайт sutky.com.ua пропонує свої квартири трохи дешевше ніж в середньому по місту. Це відмінний аргумент, особливо у світлі 4-й особливості апарт-готелю - надання професійного сервісу від моменту пошуку та оформлення броні до заїзду в квартиру і подальшого обслуговування. Плюс їх вже трирічний досвід роботи в подобову оренду.

Стосовно самого сайту http://sutky.com.ua/filtr, відзначимо дуже зручний функціонал. Він дозволяє ранжувати квартири за кількістю кімнат, ціною, кількістю гостей або спальних місць, доступним датам. В описі до кожної квартири подається повноцінна інформація, легко читається і зрозуміла. Є фотогалерея квартир і карта, яка вказує на її місце розташування, а також переліку історичних місць в окрузі і найближчій інфраструктури. Є безліч посилань на корисну інформацію і додаткові послуги. Все зібрано в одному місці, без додаткових витрат часу на пошук ще чогось в іншому місці.

Квартира, як тимчасовий притулок для туриста, не менш важливий момент, ніж планування екскурсій, ознайомлення з визначними пам'ятками Львова відвідування фестивалів або свят. Це саме те місце, куди ми повертаємося і де ми відпочиваємо, а робити це бажано з комфортом, в атмосфері привітності і домашнього затишку. І знайшли ми це у апарт-готелю Апартаменти City of Lions.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: