У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:57, 14 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівські шахтарі виходять із шахт на мітинги

Львівські шахтарі виходять із шахт на мітинги thumbnail

Шахтарі не рідко виражають своє незадоволення владою в радикальних формах. Пояснити це варто тим, що із більшості робочих ланок, комфорт саме шахтарів найбільше залежний від робочих умов. Незважаючи на суттєвий внесок шахтарів у сектор економіки, їхніми правами, якщо і не нехтують, то інакшими словами — забувають. Працівники цієї сфери приховані від очей громадськості, яка має схильність вірити саме очам. Саме тому, шахтарі вирішили взятись за це самостійно.

Це безперечно і легітимним протекст. До якого залучена і профспілка, зокрема сам Михайло Волинець коментує потенційний розвиток ситуації з боку гірників.

Плани шахтарів амбітні, оскільки вони не обмежуючись лише попереджувальними протестами, готові вже завтра перекрити автошлях між Рава-Руською і Львовом. Це піднімає протекст із позиції — регіонального, на інтернаціональний. Самі ж гірники сприймають ці акції, як можливість привернути реальну увагу до своїх проблем, не тільки на теренах України.

Пам'ятаймо, що протести у країні яка розвивається це явище нормальне і навіть правильне, оскільки за здійсненням реформ влада не може ефективно вирішувати дрібніші проблеми, а тому людям інколи необхідно нагадувати про найбільш актуальні проблеми.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: