У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 21:09, 15 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Проблеми ожеледиці у Львові

Проблеми ожеледиці у Львові thumbnail

Дістатись до цілі, а не до проблем

Саме таким гаслом мають задаватись львів’яни, оскільки враховуючи погоду, ожеледиця неодноразово загрожуватиме самопочуттю. Однак, шанси падіння можна звести до мінімум слідуючи простим порадам і нововведенням. Серед них особливо виділяються льодоходи. Рідко хто ними користується, що безперечно є прорахунком, оскільки користь їх переоцінити складно. Однак є деякі подробиці з якими необхідно рахуватись — розмір. Розмір визначальний фактор, оскільки виконуватимуть функцію тільки за умови тісного прилягання до підошви та надійної фіксації. Ця дрібничка може вберегти вас від забоїв, а також надати додаткову впевненість на льоду. Якщо ж вагаєтесь, що будете кожного разу їх одягати, то принаймні підберіть собі, кілька разів використайте(перевірка в “польових” умовах) і залиште там де будете пам’ятати. Чи знадобляться вони? Неодмінно. Та чи не приємніше відчувати опору, навіть перебуваючи на ожеледиці?

Звісно ж можна й інакше себе вберегти, як зручне взуття, розсудливість, дрібні та повільні кроки. Однак, із цим львів’яни й так знайомі. В поміч же тим, хто не уважний до погодних умов, львівські чиновники щедро забезпечили комунальні служби усім необхідним для зниження загрози ожеледиці.

Тож, Львів впевнено крокує, навіть по ожеледиці.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: