У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 21:30, 17 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині спіймали на хабарі сільського голову

На Львівщині спіймали на хабарі сільського голову thumbnail

Що не змінююється від міста до села?

Корупція. Це явище є настільки, можна сказати, побутовим, що більшість людей на ментальному рівні не чинить їй опору. Число таких людей значне, тож перераховувати справа зайва — залишається лише наголошувати на конкретних іменах та випадках. Бо якщо не вийде підкорегувати ставлення, то принаймні постаратись звернути увагу на наслідки таких дій.

Цього разу на гарячому був спійманий сільський голова Прилбичі (Львівська область). Його "підприємницький успіх" складає в сумі 1500 доларів. Угода за яку йому заплатили потребувала від нього передання власність грунт площею 0, 1 га, приватній особі.

Спіймали його на місці злочину, тож питання про втечу від відповідальності, виникнути й не може. Відповідно, найближче майбутнє сільський голова змушений буде провести у виправному закладі. Тривалість перебування 5-10 років. Нестиме відповідальність за  ч.3 ст. 368 КК України, як посадова особо яка отримала неправомірний прибуток.

Залишається загадкою скільки подібних злочинів скоюється без потрапляння в руки до правоохоронних органів. Тож, залишається інформувати громадськість про причинно-наслідкові таких правопорушень, оскільки часто готовність на такі дії породжується відсутністю знань про кримінальну відповідальність.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: