У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:03, 18 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Молоді й інініціативні львівські пласти суспільства

Молоді й інініціативні львівські пласти суспільства thumbnail

Так можна назвати молодих учасників організації “Пласт”.

Рано чи пізно, перед українськими батьками постає питання – куди спрямувати енергію своєї дитини, так щоб і користь і задоволення було. Є звісно молодіжні табори, але вони дають заняття лише на літо. Ускладнює ситуацію й те, що таборів є величезна кількість і складно визначитись, який із них краще підійде. Коли стосується дітей, батьки рідко схильні до ризику, а шукають щось перевірене, а краще якщо неодноразово. Саме такою організацією і є “Пласт”. Яка є свого роду спадкоємцем колишніх піонерів.

Цього разу, львівські пластуни, завітали в Управління патрульної поліції. Опікувався ними провідник, який наразі зайнятий допомогою кожному юному учаснику в самоідентифікації, пошуці бажаної роботи. Тактика обрана проста, однак продуктивна. Пластунів знайомлять із специфікою різних професій. Цього разу їх знайомили із особливостями правоохоронної служби.

Юнакам дозволили розглянути екіпірування, автомобілі, а також дали відповіді на численні питання. Була проведена лекція присвячена важливості індивідуального вибору, а також правильного способу життя . В якості бонуса, хлопці змогли приміряти бронежилети, а також розділити періодичні розваги патрульних: настільний теніс та футбол, а також аерохокей.

В завершення, в якості плюсу до набутих знань, отримали посібники із відповідями на турбуючі їх питання, або більшість із них.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: