У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:59, 20 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівська митниця створила “українську” смугу перетину кордону

Львівська митниця створила “українську” смугу перетину кордону thumbnail

Львівські митники обрали українців

Українці цьогоріч матимуть виняткову можливість для мандрів. Протягом літа буде діяти безвізовий режим для ЄС. Поки громадяни планують маршрути, позначають на скретч картах бажані місця, працівники львівської митниці часу не гають. Очевидно, що безвізове літо безпрецедентно збільшить кількість транспорту, що проходитиме через митниці.

Усвідомлюючи рівень труднощів, які це викличе, Левко Прокіпчук вирішив попередити ускладнення, оновивши систему. Це вилилось у експеримент, запроваджений за допомогою Державної прикордонної служби — розмежування смуг за національним показником. Тобто, розподіл їх на дві: для українських авто, загальні. Актуальність експерименту полягає у тому, що поки кількість машин іноземної реєстрації зростає, збільшується час очікування і дискомфорту для українців.

Очевидно, що така смілива інновація, може викликати значне незадоволення іноземців, але Левко Прокіпчук налаштований категорично. Він стверджує, що незважаючи на потенційні конфлікти, найважливішим для львівських митників є комфорт саме їх співвітчизників. Зразком для такої акції можна вважати Польщу.

Сучасна Європа непрозоро відступає від минулої толерантності до «чужинців», тож добре чи погано, але дії львівських митників, гармонійно вписуються у цю тенденцію.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: