У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:09, 22 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Нашим воїнам потрібна негайна допомога»- Лабецький

«Нашим воїнам потрібна негайна допомога»- Лабецький thumbnail

Голова Турківської райдержадміністрації звернувся до всіх небайдужих людей, з проханням допомогти військовим, які перебувають в зоні АТО.

Олександ Лабецький просить допомоги у всіх підприємців та небайдужих жителів області надати допомогу учасникам Антитерористичних операцій, які охороняють кордони нашої держави. «На жаль, попри звітування про те, що військові забезпечені всім необхідним, вони не мають навіть що поїсти, чим загоїти рани і чим умити своє обличчя. Тому, закликаю всіх, допомогти, хто чим може, адже саме завдяки тим, хто стоїть на передовій, ми вільно почуваємось сьогодні» - говорить Олександр

За його словами найнеобхіднішим для військових є: ліки, мило, зубна паста, пральний порошок, рушники, вода, продукти харчування та теплий одяг.

Всіх небайдужих Лабецький закликає звернутися за телефоном: 0951195441 Мирослава Калинич, 0662270356 Володимир Баган.

Нагадаємо, що в кожному місті є волонтерські організації, які збирають допомогу для захисників нашої Вітчизни. Щодня вони оновлюють інформацію про те, що саме потрібно військовим.  Подібна інформація розміщується на офіційних сайтах міст.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: