У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:45, 25 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Карапата публічно ігнорує прохання журналістів

Карапата публічно ігнорує прохання журналістів thumbnail

За словами місцевих медіа, вони неодноразово зверталися до Мирона Карапата, щодо звичайних організаційних моментів, але той або робить вигляд, що не чує, або дякує і продовжує свою справу.

Сьогодні, 25 січня, під час наради у Дрогобичській Ратуші начальник місцевої поліції Мирон Карапата вкотре привселюдно проігнорував прохання місцевих журналістів щодо організації звітів. Натомість ті обіцяють проявляти зневагу і виходити посеред засідання з залу, якщо спікери не будуть говорити за мікрофоном.

Під час наради Дрогобичський міський голова Тарас Кучма запросив до мікрофону пана Карапата, аби той звітував, та відповідав на запитання журналістів, але той відмовився, прокоментувавши це тим, що новин для журналістів у нього немає. Він продовжив свою річ, але попри кількаразові прохання журналістів  Карапата так і не підійшов до трибуни, хоч і розумів важливість свого повідомлення. В результаті ніхто з медіа представників не почув його слів. Деякі з журналістів розповіли ро те, що в них навіть виникла ідея вийти із зали посеред засідання, адже можливо лише таким чином їх почує місцева влада. Та медійники вирішили не заважати робочому процесу і не перервали звітування.

Нагадаємо, що місцеве медіа неодноразово зверталося до Тараса Кучми, аби той забезпечив технічне обладнання задля комфорту і промовців і слухачів.  Але найдосвідченіші місцеві журналісти говорять, що від промовця це не залежить. Почута чи ні інформація – залежить від самих журналістів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: