У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:44, 26 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Продовжувати навчання наразі небезпечно

Продовжувати навчання наразі небезпечно thumbnail

Лікарі рекомендують владі  оголосити у всіх школах карантин, адже ситуація різко погіршилась.

Хвороба дуже швидко поширюється між населенням Львова, саме тому, сьогодні, 26 січня лікарі звернулися до влади з офіційною рекомендацією, щодо того, аби закрити на карантин всі школи на Львівщині, аргументуючи це тим, що за останній тиждень епідеміологічний поріг захворюваності по області різко зріс. Крім того, за словами лікаря-епідеміолога обласної інфекційної клінічної лікарні, серед 382 хворих, які захворіли в період з 11 по 17 січня більше ніж половина діти.

«Дітки у школі часто контактують один з одним. І цього ніяк не уникнути. Саме тому, задля профілактики, а також для ймовірного зниження рівня захворюваності слід оголосити у всіх навчальних закладах області карантин» - розповідає лікар.

Перервати навчальний процес лікарі радять хоча б на 10 днів. Але чи навчатимуться діти вирішувати не лікарям, а органам місцевої влади та Міністерству освіти і науки України.

Нагадаємо, що в інших містах України, вже оголошено про продовження карантину в школах. Та це не стосується дитячих садочків. Адже там рівень захворюваностей не підвищуєтьсяВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: