У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:42, 26 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Активісти пропонують знизити ціни за проїзд

Активісти пропонують знизити ціни за проїзд thumbnail

Львівські активісти аргументують своє прохання тим, зо бензин подешевшав – отже і ціна за проїзд повинна знизитись. Та що скаже на це влада, і як відреагують на це перевізники?

Громадська організація «За якісний транспорт» звернулася до мера міста з прохання переглянути тарифи за проїзд, адже, за їх словами, наразі є низка причин, через що це можна зробити.

Але перевізники незадоволено сприймають такі новини, мовляв, запчастини, які необхідні для маршруток не залежать від того подешевшав бензин чи ні, ціна на них стоїть у доларах.

«Враховуючи відсоток зниження ціни на пальне, проїзд у громадському транспорті має знизитись на 21%» - говорить мешканець міста Володимир. А львів’янин Богдан говорить про те, що ціну за проїзд не слід знижувати. Просто нехай за ці кошти закуплять низько підлогові автобуси, адже інвалідам та людям похилого віку дуже важко користуватися громадським транспортом, а якщо бути точнішим – то вони ним майже не користуються.

Коли ж активісти звернулися з цим питанням до керівництва управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради, то там відмовились коментувати дане звернення не пояснивши навіть причини.

Нагадаємо, що влітку минулого року, львів’янам пропонувалося запровадити новий тариф на проїзд – 4 гривні, але мешканці міста не погоджувались, через це влада знайшла «золоту середину» і підняла проїзд до 3,5 грн.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: