У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 21:41, 26 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Директора одного з ліцеїв обвинувачують в розтраті бюджетних коштів

Директора одного з ліцеїв обвинувачують в розтраті бюджетних коштів thumbnail

Проти керівника навчального закладу відкрито кримінальне провадження. Куди пішли гроші, і що говорять про це правоохоронці?

Під час однієї з перевірок навчального закладу було виявлено два документи про купівлю-продаж,  які свідчать про те, що на початку грудня директор ліцею підписав угоду із місцевим підприємством про те, що воно має доставити до школи 170 тон твердого палива загальною вартістю 306 тисяч гривень. І вже за кілька днів було створено подібний документ, в якому директор детально звітується про повну доставку палива.  Але воно досі не надійшло до школи. Виникає питання: куди поділись 306 тисяч?

Наразі проводиться розслідування, задля вияснення додатковий даних, які доведуть наявність злочинних дій у керівництва ліцею. Крім того, вже відкрито кримінальне впровадження за фактом розтрати бюджетних коштів, зловживання службовим становищем.

За законом України, за подібні дії передбачено кримінальну відповідальність строком від п’яти до восьми років, із забороною займати керівні посади строком до трьох років.

Додамо, що керівник навчального закладу відмовляється коментувати справу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: