- У Львові - http://www.ulvovi.com -

Директора одного з ліцеїв обвинувачують в розтраті бюджетних коштів

Posted By ridna On 26.01.2016 @ 21:41 In Всі новини, Шопінг | No Comments

Проти керівника навчального закладу відкрито кримінальне провадження. Куди пішли гроші, і що говорять про це правоохоронці?

Під час однієї з перевірок навчального закладу було виявлено два документи про купівлю-продаж,  які свідчать про те, що на початку грудня директор ліцею підписав угоду із місцевим підприємством про те, що воно має доставити до школи 170 тон твердого палива загальною вартістю 306 тисяч гривень. І вже за кілька днів було створено подібний документ, в якому директор детально звітується про повну доставку палива.  Але воно досі не надійшло до школи. Виникає питання: куди поділись 306 тисяч?

Наразі проводиться розслідування, задля вияснення додатковий даних, які доведуть наявність злочинних дій у керівництва ліцею. Крім того, вже відкрито кримінальне впровадження за фактом розтрати бюджетних коштів, зловживання службовим становищем.

За законом України, за подібні дії передбачено кримінальну відповідальність строком від п’яти до восьми років, із забороною займати керівні посади строком до трьох років.

Додамо, що керівник навчального закладу відмовляється коментувати справу.


Article printed from У Львові: http://www.ulvovi.com

URL to article: http://www.ulvovi.com/25155/dyrektora-odnoho-z-litseyiv-zvynuvachuyut%ca%b9sya-v-roztrati-byudzhetnykh-koshtiv/

Copyright © 2009 У Львові, www.ulvovi.com