У Львові – події, мистецтво, життя

Сторінка додана 11:46, 27 січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівські ветерани вибороли першість на чемпіонаті України з лижних перегонів

Львівські ветерани вибороли першість на чемпіонаті України з лижних перегонів thumbnail

Протягом п’яти днів в навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» проходили змагання серед ветеранів спорту всієї України.

20 січня у Сколівський район прибуло чимало професійних спортсменів, аби пригадати свої колишні досягнення і знову вибороти призове місце серед досвідчених конкурентів.

Для львівських ветеранів спорту ці представницькі змагання пройшли досить вдало, адже майже в кожній номінації львів’яни показували свою майстерність займаючи призові місця. Так, наприклад, у номінації дуатлон, яка вважається одною із найважчих через свою специфічність, уродженці Львівської області Василь Крупський, Анатолій Шевчук, Ігор Лисий та Оксана Залізко  показали найкращі результати забравши золото. Але й срібло залишилось представникам Львівщини: Ігорю Соболевському та Миколі Сипливому.

Серед вікової групи 75-79 років подолавши дистанцію у п’ять кілометрів Василь Крупський фінішував першим, а Микола Сипливий продемонстрував найкращий результат на найдовшій дистанції – десять кілометрів, доказавши не лише свою спортивну майстерність, а й швидкість.

І ще в одній номінації першість здобула Оксана Залізко показавши кращий результат серед жінок у віковій категорії 55-59 років.

Таким чином чимала кількість ветеранів спорту чине найкращим чином пригадали професійні свої вміння.