У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:01, 27 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів’яни паркуватимуться за 10 гривень

Львів’яни паркуватимуться за 10 гривень thumbnail

«Львівавтодор» пропонує підвищити ціну за паркування, а також змінити графік роботи кожної паркової зони пояснюючи це тим, що зросла вартість оренди земельних ділянок.

Сьогодні, 26 січня, ЛКП «Львівавтодор» заявив про те, що умови паркування, а також ціна за дану послугу незабаром збільшиться, але точно на яку суму ще невідомо, адже дане питання наразі розглядається в міській раді Львова.

«Кабмін затвердив, що вартість однієї години паркування в центрі потрібно підвищити до 13 гривень, але міська рада точно не погодить таке рішення, тому ми пропонуємо змінити ціну до 10 гривень. Крім того, ми плануємо змінити умови пільгового паркування. Відтак, мешканці міста зможуть паркуватися всього за 1 гривню на годину лише біля власного будинку, тобто на власній вулиці, на сусідніх вулицях пільга вже не діятиме» - говорить начальник відділу паркування «Львівавтодору» Сергій Париляк.

Також пропонується змінити графік роботи паркових зон. Наприклад в центрі міста найбільший відсоток паркування, і він актуальний не лише до 19 годин, як працюють всі майданчики, а аж до 20, а то й до 21 години. саме тому пропонується доручити «Львівавтодору» самостійно встановлювати час роботи кожної паркової зони.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: