У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:09, 27 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ліків проти грипу немає, а кількість хворих рекордно зросла лише за добу

Ліків проти грипу немає, а кількість хворих рекордно зросла лише за добу thumbnail

Протягом одного дня у Львівській області захворіло понад п’ять тисяч людей. Що говорять про це лікарі, і чи є ліки проти вірусу?

Сьогодні, 27 січня, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з епідеміології Наталія Тімко розповіла про те, що за останню добу на Львівщині кількість хворих збільшилась на 5 700 осіб.

«Кількість хворих дуже швидкими темпами зростає. Навіть попри те, що навчальні заклади закриті на карантин, діти хворіють найбільше. Крім того, більшість з хворих звертається вже у критичному стані. Попри це, у всіх лікарнях є ліки, та на скільки їх вистачить, враховуючи відсоток захворюваностей, чесно кажучи ніхто не знає» - говорить Тімко.

Кілька днів тому, інформаційне агентство АСС вже повідомляло про те, що в деяких аптеках з поличок зник  «Таміфлю». Але тоді в департаменті цю інформацію спростували тим, що медичні заклади повністю забезпечені всіма необхідними медикаментами.

Нагадаємо, що у Львові вже померло три чоловіки від так званого «свинячого» грипу. Сьогодні лікарі офіційно заявили про те, що причиною їх смерті 100% є цей вірус. Але вони зазначають, що померлі або відмовлялися від госпіталізації, або дуже пізно звернулися по допомогу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: