У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:52, 28 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Чи можна вважати поцілунок зрадою?

Чи можна вважати поцілунок зрадою? thumbnail

Над цим питанням, звичайно ж, замислювалися багато. З одного боку, це звучить досить смішно: поцілуватися, значить зрадити. Адже, як правило, під зрадою розуміється зовсім інше: мінімум – статеві взаємини, нехай навіть одиничного плану. Але ніхто не стане сперечатися з тим твердженням, що зрада, насамперед, приносить душевні, а не фізичні страждання.

Поцілунок - це зрада?

І все ж, є такі люди, які вважають, що поцілунок це зрада. Також, не є особливим секретом, що деякі під зрадою розуміють навіть стан закоханості, коли немає зради фізичного плану, але мова йде про, так звану, духовну зраду. Швидше за все, скільки людей, стільки й думок з приводу того, що вважати зрадою.

Повертаючись до поцілунків, у зв'язку з цим можна сказати наступне.

Велика кількість людей просто недооцінюють важливість такої дії, як поцілунок. Складно сказати, чи є така думка правильною. Досить згадати про ті почуття, які викликає у людини її перший у житті поцілунок. Можна забути подальші поцілунки, яких могло бути безліч, але найперший залишається в пам'яті людини, практично, назавжди. Той поцілунок, коли ви ще навіть не знаєте як правильно цілуватись.

Фактично, що таке поцілунок, тим більше найперший – це подія, яка знаменує собою новий етап життя людини, своєрідний вступ у життя дорослих людей. Ще в стародавні часи йшлося про те, що поцілунок не потрібно дарувати без такого почуття, як любов. Адже він є інтимним таїнством: поцілунок дарує надію на розвиток взаємин на якісно новому рівні.

Всеодно, чи вважається поцілунок зрадою, чи не вважається, у будь-кому разі, якщо цілуватися з іншою людиною, це може завдати відчутного удару по самолюбству партнера. Такий поцілунок переживають дуже важко. Перш за все, партнер може замислитися над тим, чи не є поцілунок з іншою людиною першим кроком до справжньої фізичної зради. Вважається, що під час поцілунків людина відкриває свій суто особистий простір. При цьому, в думках вона вже зраджує своєму партнеру, дозволяючи цілувати себе або будучи ініціатором цього поцілунку. Якщо б не було бажання, то вона могла б легко відмовитися від поцілунку не зі своїм партнером.
Якщо провести логічний ланцюжок, то він постане в наступному вигляді. Чоловік готовий до зради, подумки він вже зрадив, а поцілунок є фінальною стадією такого виду зради.

І все ж, варто пам’ятати, що поцілунки бувають різними. Є, так звані, дружні поцілунки, які ні до чого не зобов'язують. Бувають і прості родинні поцілунки. Але, якщо поцілунок несе в собі елемент інтимності, наприклад, поцілунок з язиком, якщо такими поцілунками обдаровують тільки коханих людей, то такий вид поцілунку можна вважати зрадницьким.

Як же визначити, зрада це чи ні?

Зрадою можна вважати такий поцілунок, при якому є чуттєвість, а серце, буквально, вистрибує з грудей. При цьому поцілунку людина втрачає зв'язок з реальністю, для неї перестає існувати час і простір, а є лише гарячий, пристрасний поцілунок, який потребує подальшого розвитку відносин. По суті, справа навіть не в самому процесі, а в тих почуттях, які виникають між людьми. Поцілунок є своєрідним вираженням цих почуттів.
Однак, не варто забувати і про те, що поцілунок може стати кордоном між дружбою і любов'ю. Іноді, після пристрасного звичайного поцілунку цілком дружні відносини здатні перерости у щось більше. І все ж, лише конкретна людина може вирішити: чи вважати той чи інший поцілунок зрадою свого партнера чи не вважати. Тому, хочеться ще раз сказати: даруйте поцілунки своїм коханим, і нехай у них не буде навіть в думках поцілунків з іншими людьми. Будьте коханими і щасливими!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: