У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:18, 28 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Двадцятирічна львів’янка була рік в АТО

Двадцятирічна львів’янка була рік в АТО thumbnail

Попри свій юний вік, дівчина майже рік перебувала в «гарячих» точках. Вона розповіла, як важко дивитися побратимам у вічі, коли знаєш, що йому залишилось жити менше хвилини.

Історія Ангеліни Середи розпочалася далеко не сьогодні, а ще за часів Майдану, коли дівчина разом з своїми друзями творила Революцію Гідності.

«З 23 листопада я на Майдані. Коли ж 28 заснували Правий Сектор, тоді ж я пішла до них.  Напевне ви запитаєте, що ж змусило мене піти добровольцем? Як сьогодні пам’ятаю дві картини: обличчя молодого хлопця, в якому багато гумових куль, та ряд тіл, які лежали один біля одного на алеї» - говорить Ангеліна про часи Майдану.

За словами дівчини, там вона втратила найдорожчу людину в її житті, тому, не гадаючи вона подалася в зону АТО. Спочатку вона була звичайним волонтером, який у шести літровому мішку привозила ліки хлопцям. Але згодом почалося навчання, і вона не могла продовжувати свою справу. Та одного дня їй зателефонували, і попросили про допомогу: потрібні були ліки. Тоді дівчина вирішила, що не може залишити своїх друзів і подалася до них. Завдяки тому, що вона волонтер, їй вдалося обійти чимало нюансів.

Поїхала дівчина з волонтерами, які під час прибуття на місце, почувши обстріл кинули всю допомогу і поїхали геть, забувши дівчину. Та вона їм за це дякує, адже саме з того дня вона особисто почала захищати кордони України.

Перебувала Ангеліна в зоні АТО 10 місяців, і поверталася додому, лише двічі – під час сесії. Але зараз вона повернулася остаточно:

«Найважче, це зіткнутися на війні з алкоголізмом, наркозалежними й з неповагою, мені ж всього 20, і я дівчина» - сказала Ангеліна.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: