У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:00, 28 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

За львів’янами спостерігатимуть ще 200 камер

За львів’янами спостерігатимуть ще 200 камер thumbnail

У місті вже функціонують 94 камери, але за 2016 рік їх кількість значно збільшиться.

Центр безпеки міста повідомляє про те, що по місту буде встановлено ще чимала кількість камер задля безпеки життєдіяльності всіх мешканців. Як там зазначають, протягом цілого року їх співробітниками була пророблена чимала праця, адже до них зверталися не лише прокуратура, а й навіть СБУ.

Протягом цілого року передбачається закупівля 200 камер, сервер для збереження даних та програмне забезпечення.

Крім того працівники центру пропонують перенести гарячу лінію міста саме до них, адже, як тільки-но надходитиме повідомлення про, наприклад, напад, або будь який злочин,  завдяки роздільній якості камер можна не лише подивитися, чи дійсно подія відбувається, а й збільшити зображення.

«Наразі ми бачимо всі камери, які були встановлені у місті, чи то працівниками СБУ, чи поліцією. В тому році, нам вдалося частково, по місту розмістити 50 камер. І це вже великий крок вперед. Ми плануємо придбати нову техніку, яка зробить нашу роботу легкою. А ми в свою чергу допомагатимемо тим органам, які звертатимуться до нас» - говорить керівник ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: