У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:01, 29 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Обережно: телефонні шахраї, або «Мамо допоможи»!

Обережно: телефонні шахраї, або «Мамо допоможи»! thumbnail

В Україні швидко поширюється новий вид шахрайства. Чи є потерпілі і як пояснюють це в прокуратурі?

«Дзвінок посеред ночі. Піднявши слухавку чую дитину, котра плаче… а потім її слова: «Мамо, мам, ти мене чуєш? Мамо, я не знав, я не хотів, вийшло випадково. Я хотів лише допомогти. Я лишень передав пакет, і навіть не знаю шо в ньому було. Мама, я потрапив у халепу: мені потрібно грошей, мене потрібно витягти, бо поліція каже, що мене закриють років на п’ять, а то й більше. Мамо треба дуже багато грошей!» - розповідає, про нічний дзвінок Катерина Романюк зі Львівщини.

Стрімким темпом на Україні розвивається новий вид шахрайства «Дзвінок родича». І попри те, що користуються шахраї ним досить часто, потерпілих вже чимало. До прикладу, загальна статистика розповідає про те, що в 2015 році таким чином обдурили 2045 українців, з них лише 98 справ дійшли до суду. А в цьому році вже налічується 53 випадки так званих телефонних дзвінків від «родичів».

«Чесно кажучи, я відразу зрозуміла, що це або розіграш, або шахрайство. Бо у мене ж сина немає. Але ж якби був…» - додає жінка.

Як зазначають правоохоронці, злочинці навмисне телефонують у пізній або нічний час, бо саме тоді людина не здатна швидко зорієнтуватися, і готова зробити будь-що, задля того, аби врятувати родину.

Тому, будьте обережні, і не відправляйте або передавайте кошти комусь незнайомому!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: