У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:24, 29 Січня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Майже 23 млн євро «Львівводоканал» отримає на вдосконалення очисних споруд

Майже 23 млн євро «Львівводоканал» отримає на вдосконалення очисних споруд thumbnail

Інфраструктура «Львівводоканалу» матиме можливість не просто покращитися, а й дійти до європейського рівня.

Сьогодні, 29 січня, Андрій Садовий підписав дві угоди, щодо проектів будівництва потужностей для виробництва біогазу та модернізації інфраструктури очищення стічних вод.

Мер міста зазначив: «Очисні споруди у Львові безупинно працюють ще з 1964 року. Звісно, вони потребують негайної регенерації, але коштів не це міський бюджет не передбачав, тому було створено проект, який зацікавив  представників ЄБРР і фонд E5P так, що вони приїхали до Львова, аби підписати контракт».

При реконструкції будуть враховуватися всі вимоги, рекомендації, а також використовуватимуться всі сучасні технології. За розвитком цього проекту будуть слідкувати європейські колеги, саме їх техніка буде залучена до роботи. Таким чином, по завершенню роботи Львівводоканал буде на рівні із всіма європейськими інноваціями, і конкуруватиме із країнами членами ЄС.

Згідно з контрактом з Європейським банком реконструкції  Львів отримає спочатку 15 млн євро, а згодом ще 7,5 млн євро.

«Це історичний день для нашого міста, бо цей проект є виграшним для обох сторін: у нас нова техніка і структура роботи, а також менша кількість викидів» - додав мер.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: