У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:15, 1 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Пільговики платитимуть за проїзд

Пільговики платитимуть за проїзд thumbnail

Влада забрала у пільговиків безкоштовний проїзд, а перевізники відгукуються, що це слід було зробити швидше.

Державний бюджет не передбачає безкоштовний проїзд для пільгових категорій – саме такі слова, вже з наступного тижня будуть чути представники пільгових категорій.

«В автобусах і так часто чуєш: «Вже зайнято!», а тут взагалі місць уже не буде. Пенсію не підняли, проїзд оплачувати. Що відбувається – ніхто не розуміє, і я в тому числі» - розповідає місцева пенсіонерка.

24 грудня 2015 року Верховна Рада України проголосувала за закон «Про Державний бюджет України на 2016 рік», в якому депутати не виділили грошей, для безкоштовного проїзду тим категоріям, які вважаються пільговими.

Самі ж перевізники говорять про те, що вони не знають, як їм вчиняти, адже місцева влада досі не вирішила питання обліку і фінансування пільговиків: «Ми стурбовані та спантеличені: влада досі нічого не вирішила, попри те, що ця інформація була відома ще в тому році. Угода про пільгове перевезення не укладена – а ми возимо людей. Чиїм коштом?» - повідомляє ЛОО ВГО "Всеукраїнська Асоціація Автомобільних Перевізників".

Тому, за словами перевізників, з 8 лютого, пільгових місць у перевізників вимагати не потрібно – їх просто не буде.  Вони готові перевозити учасників АТО, і членів загиблих під час АТО. Але всі інші пільгові категорії безкоштовно обслуговуватися більше не зможуть.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: