У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 21:53, 2 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Хибне вірування жителів про використання субсидій

Хибне вірування жителів про використання субсидій thumbnail

Серед людей набирає оберти інформація, яка не відповідає дійсності, щодо обов’язкового використання  повного обсягу комунальних послуг, природного газу зокрема, на які людям надається субсидія.

Переслідуючи цю мету, Голова державної енергетичної ефективності Сергій Савчук роз’яснив деякі засади, щоб знищити міфи, безпосередньо, про те, що доведеться повертати субсидію у кінці опалювального сезону, в разі невикористання повного обсягу газу тощо.

Субсидія має розмір в залежності від об’єму соціальної норми споживання , яку передбачає постанова Кабінету Міністрів незалежно від формально використаних обсягів природного газу або ж інших комунальних послуг.
Формальна складова споживання комунальних послуг відрізняється від, власне, нормативної, вона може бути більшою або навпаки меншою за передбачену норму.

Комунальники наголошують на безглуздості спроб повністю використати розмір субсидії, адже це марнотратство.

Фінансовий розмір субсидії, який переказують органи управління, з метою захисту населення,  на рахунки виробників або ж виконавців для оплати комунальних послуг у разі неповного використання цього розміру, людина має можливість внаслідок економії споживання використати залишок субсидії для перекриття майбутніх розрахунків за комунальні послуги.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: