У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:34, 3 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Кількість безробітних більшає, а робочих місць меншає

Кількість безробітних більшає, а робочих місць меншає thumbnail

За даними центру зайнятості, за кілька місяців на одне робоче місце претендують 58 людей.

Львівський обласний центр зайнятості повідомляє про навантаженість безробітними, за їх словами – найбільше потребують роботи жителі сіл:

«У грудні минулого року, кількість безробітних становила на 9% менше, ніж наразі. Це враховуючи те, що кожен, хто до нас звернувся отримував грошову допомогу, яка більша за мінімальну зарплатню – 1378 гривень. Молодого покоління серед цієї цифри майже нема».

Кількість вакантних місць, у грудні було 1508, тобто на кожні 10 претендувало майже 150 людей. Але проблема полягає не так в тому, що не вистачає робочих місць, як в тому, що роботодавці потребують різно робочих: швачок, малярів, сантехніків, поварів. А такі професії наразі не користуються попитом серед молоді.  На другому місті по вакансіях, це обслужувальний  персонал. А найменше роботи для сільськогосподарів, технічних служб, лісників і рибалок.  Тобто саме на ці 4 категорії найбільше навантаження: на десять робочих місць більш ніж 800 осіб.

Та попри ці складнощі, у 2015 році за допомогою Львівського обласного центру зайнятості 32%  мешканців були працевлаштовані.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: