У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:05, 3 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

3 млн гривень виділено на житло для сиріт

3 млн гривень виділено на житло для сиріт thumbnail

У порівнянні з минулим роком сума для придбання житла для сиріт збільшилась у кілька разів.

Вже третій рік поспіль у Львові діє спеціальна обласна програма, яка передбачає забезпечення сиріт житлом. Адже всі діти, які проживають у дитячих будинках, у прийомних сім’ях та ті, хто проживає у будинках сімейного типу мають право проживати там лише до 22 років, а далі держава повинна надати їм житло.

Досі у Львові такі діти отримували кімнати  в гуртожитках, але зараз система дещо змінилась, і такі діти вже отримують власні квартири. Таким чином у 2015 році було придбано 36 квартир. А у 2014 – 44.

Цього ж року згідно з цією програмою, на придбання квартир та будинків було виділено 600 тисяч гривень.

«Сьогодні у Львові 2 553 сироти, з них 164 дитини – досягають 22 років. Саме тому, в першу чергу ми займемось придбанням житла для них. Дехто отримає квартиру, дехто будинок в селі. Але ми враховуємо те, що  молоді у селі нічим зайнятися. Тому ми купуємо будинки ближче до міста, до центру, до цивілізації. Нам не потрібно щоб ці діти приїхавши в село спилися» - говорить начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: