У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:52, 4 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівські вибори пройшли з «лялькою»?

Львівські вибори пройшли з «лялькою»? thumbnail

Давно розроблена схема, дозволяє сфабрикувати бюлетені. То чи була фальсифікація голосів минулих виборів?

Вибори – дуже складна та багаторічна схема, за допомогою якої громадяни України мають право висловити власну думку про того чи іншого кандидата:  чи то в президенти чи то в депутати. Але чи змогли львів’яни скористатися своєю можливістю минулого року?

Через місяць після вибрів у Львові було знайдено ящик із заповненими бюлетенями. От такої от. Згідно з законом України «Про місцеві вибори» усі бюлетені після виборів знищуються. Тому перевірити, чи не сфальсифікували ваш бюлетень - нереально. Для цього було створена спеціальна комісія, тобто контроль за тим, скільки бюлетенів було надруковано.

Але у Львові виявилось, що підприємства, яке друкувало ці бюлетені навіть і не існує. Таким чином можна впевнено стверджувати, що на львівських дільницях були присутні «Ляльки».

Що таке «ляльки» і як воно діє?

«Лялька» - підроблений бюлетень, який нічим не відрізняється від того, на якому ви голосуєте. Ну майже нічим, якщо не враховувати, що там стоїть позначка напроти того кандидата, який потрібен для перемоги.

Як такі бюлетені потрапляють до ящика, в якому містяться справжні? Дуже просто – їх заміняють приблизно о 20 годині, коли більшість із працівників проінформовані як їм діяти, крім того – всі вони отримали нагороду, за свою «чесну» та «сумлінну» працю.

Офіційні листи, з проханням уточнити, де саме було надруковано бюлетені для Львівщини

У міській раді Ігор Сліпецький надав усю потрібну інформацію.

На запитання, яка кількість і де саме було надруковано бюлетені, у Львівській обласній виборчій комісії довго не відповідали. Аж нарешті прийшла відповідь: «Загальна кількість виборчих бюлетенів становить 1 964 536 надрукованих в ТОВ "Август Трейд"». Нагадаємо, що це Київ!

Журналісти львівського «Експресу» вирішили дізнатися, що ж це за друкарня. Але їх розслідування показало те, що такої друкарні в принципі не існує. Тому, що за вказаною адресою знаходиться склад, але не друкарня. Крім того, він аж в Києві.

Виникає питання: Як можна надрукувати бюлетені у компанії, яка мало того що знаходиться у столиці, та ще й навіть не має друкарського верстата?

За матеріалами «Експрес»Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: