У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:00, 4 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Діти тих, хто отримав травми на Майдані харчуватимуться безкоштовно

Діти тих, хто отримав травми на Майдані харчуватимуться безкоштовно thumbnail

Так вирішили депутати під час останньої сесії.

Сьогодні, 4 лютого, під час сесії міської ради Львова депутати вирішили виділити гроші на безкоштовне харчування для дітей, чиї батьки загинули чи перебували на Майдані під час Революції Гідності.

804 тисячі гривень – саме таку суму вирішили виділити для їх харчування. У цю категорію підпадають лише діти 5-11 класів, які навчаються в навчальних закладах міста.

«Згідно зі змінами, які внесли до закону «Про охорону дитинства» діти вже не можуть харчуватися безкоштовно. Але у  нашому місцевому бюджеті знайдуться кошти для дітей, адже ми повинні забезпечити хороші умови для навчання цих діток. А як вони будуть навчатися, якщо вони не будуть правильно харчуватися?» - говорить  в.о. начальника управління освіти Зоряна Довганик.

Крім того, виділили також кошти й для дітей з малозабезпечених сімей, а це 11,3 гривні на один обід однієї дитини.

У 2015 році ці діти вже харчувалися безкоштовно, але згідно з новим бюджетом, кабмін взагалі не виділив кошти для харчування дітей. Тому у кожному місті голови, а також депутати міських рад виходять з ситуації, як можуть.  Наприклад у Хмельницьку діти 1-4 класів харчуватимуться безкоштовно.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: