У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:53, 4 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

КАСКО без довідок з поліції – це можливо

КАСКО без довідок з поліції – це можливо thumbnail

Страховий поліс КАСКО є добровільним видом страхування, а не обов'язковим. (Винятком можуть бути лише випадки, коли авто купується в кредит. В цьому разі оформлення КАСКО – процедура обов'язкова). Цей страховий поліс є свого роду письмовою порукою, що гарантує власникові транспортного засобу здійснення страхових виплат у разі викрадення авто або його пошкодження.

Чи можливе врегулювання автодорожнього конфлікту без участі ДАЇ?

Спрощене врегулювання наслідків та відшкодування КАСКО без ДАЇ та без поліції – це не фантастика. Але воно можливе тільки за умови, що автодорожня пригода відбулася без участі другої сторони. Маються на увазі випадки, коли водій пошкодив власне авто, необережно здаючи назад або, не розрахувавши габаритів, зачепив боком автомобіля невисокий паркан або паркувальний стовпчик.

Виклик співробітника ДАЇ в такій ситуації не вигідний по перше самому власникові авто, бо несе за собою такі неприємні наслідки, як:

  • грошовий штраф;
  • конфіскація водійських прав.

PZU Україна: З турботою про автовласників

Страхова КАСКО без участі співробітників ДАЇ – це досить нова на страховому ринку послуга від компанії PZU Україна, котра у разі виникнення дорожньо-транспортної  пригоди дозволяє автовласникам зберегти, по-перше, свій спокій, а по-друге, заощадити власні кошти.

Виклик єврокомісара є безкоштовною послугою. Зміст її полягає в тому, що на місце виникнення автомобільної пригоди приїздить фахівець, основна ціль якого – скласти європротокол. Прибуває аварійний комісар протягом години. Сам протокол являє собою спеціальний бланк, стандартизований під використання на території всієї Європи. Фахівець складає акт, фіксує пошкодження і приймає від власника ТЗ заяву про бажання отримати страхову виплату.

Кілька слів про виплати

За законом, оформити КАСКО без ДАЇ можна в тому випадку, якщо розмір виплат, виходячи з європротоколу, становить не більше 25 тис. гривень. У разі, коли сума збитку налічує від 25 до 50 тис. гривень, водій зобов'язаний викликати на місце аварії співробітників Державтоінспекції.

Але навіть у разі необхідності виклику ДАЇ водій може також викликати і єврокомісара. У ситуації стресу нікому не завадить висококваліфікований помічник, який зможе:

  • простежити за правильністю проходження процедури складання протоколів;
  • висловити незалежну експертну думку в суперечливій ситуації;
  • допоможе уникнути навмисних або ненавмисних документальних фальсифікацій.

Страхові випадки КАСКО зі 100% відшкодуванням збитку можливі, без надання довідки з ДАЇ. Однією з умов для врегулювання страхової ситуації за спрощеною схемою є , повторимося, відсутність других осіб, що постраждалих внаслідок аварії та наявність документальних доказів того, що водій взагалі мав право керувати транспортним засобом і не перебував на момент аварії під впливом лікарських препаратів, алкоголю або наркотиків.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: