Сторінка додана 12:08, 9 лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівські каратисти вибороли п’ять медалей на чемпіонаті Європи

Львівські каратисти вибороли п’ять медалей на чемпіонаті Європи thumbnail

Вісім престижних нагород здобула українська збірна на чемпіонаті Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді, котрий нещодавно завершився на Кіпрі (м.Лімассол). Найбільше медалей до синьо-жовтої скарбнички вибороли представники Львівщини, серед яких двоє "золотих" медалістів Діана Шостак та Віталій Демчишин.

Про це повідомила заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

"Здобувши 8 медалей: 2 золоті, 1 срібну та 5 бронзових, національна збірна посіла шосте загальнокомандне місце, - зазначила Оксана Вацеба. Це є рекордним показником за всю історію українського карате".

На європейському чемпіонаті престижні нагороди виборювали 943 каратисти із 48-ми країн. Україну на цих змаганнях представляв 31 спортсмен.

молодь (юнаки, 18-20 років):

• Куміте, вагова категорія до 67 кг – Копитко Денис, 5 боїв, 4 перемоги, III місце.