У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:21, 11 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Нагрудні медалі для львівських бійців АТО

Нагрудні медалі для львівських бійців АТО thumbnail

У Львівській обласній раді на порядку денному постало питання щодо розробки медалей для воїнів АТО

9 лютого, під час засідання комісії законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем Львівської облради перед членами комісії було порушено питання щодо видачі 500 тисяч гривень на нагрудні медалі для учасників анти-терористичної операції. Хоча це рішення наразі вирішили не приймати.

Ігор Тенюх сказав, що зараз доцільніше буде раціонально використовувати такі кошти на потреби бійців, а медалі АТО-вцям вручають Генштаб та Мінборони.

Трохи іншої думки наразі голова комісії законності Ігор Тенюх. Він повідомляє, що не варто забирати кошти на медалі з програм. «Звичайно, нагрудні відзнаки повинні бути. Така нагорода може бути розроблена спільно із Львівською облрадою та ЛОДОм. Нагорода міститиме відповідний знак для вручення її учасникам бойових дій чи їхнім родинам. Ідея цікава, але перш ніж виділяти на неї гроші – варто зробити сам продукт, а потім і думати про грошове забезпечення, бюджетне чи спонсорське. Сама сума невелика, гадаю, що 30-50 тисяч гривень повинно вистачити, аби розробити красивий проект нагороди», - зазначає він.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: