У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 20:11, 16 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові відбудеться вистава “Антонич вдома” від українських метрів

У Львові відбудеться вистава “Антонич вдома” від українських метрів thumbnail

У львівському театрі ім. М.Заньковецької 19 лютого відбудеться прем’єра літературно-музичного дійства «Антонич удома».

Організовують цей цікавий проект письменник Юрій Андрухович, музиканти Марк Токар, Ришард Лятецький, Барт Палиґа та співачка, актриса та художниця Уляна Горбачевська. На конференції ці творчі особистості розповіли про проект, про те, що поезія Богдана-Ігоря Антонича дозволяє поєднувати різноманітні стилі музики. Вона універсальна  і багата. Юрій Андрухович розповів, що ідея проекту народилася на батьківщині Антонича, на фестивалі «Інновіца». Директор цього фестивалю висловив бажання організувати якийсь захід в рідному селі письменника, який буде присвячений саме йому. Планує залучити польських письменників.

Андрухович розповів про самий проект «Антонич удома». Як він зазначив, учасники виступають не тільки декламаторами віршів Антонича. На якомусь етапі підготовки, митець вирішив включити в цю картину поетичного дійства крім віршів самого Антонича і тексти, свого авторства, які пов’язані з Антоничем. Тому, в цей захід увійшли деякі фрагменти його роману.

Уляна Горбачевська розповіла, що в цьому проекті поєднується все те, що вони раніше не робили. Тут вдалося поєднати музику, поезію та прозу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: