У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:26, 18 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фітнес-клуб Львова не пропустив хворого з ДЦП в басейн

Фітнес-клуб Львова не пропустив хворого з ДЦП в басейн thumbnail

І знову ситуація виявлення неповаги у ставлення до хворого з діагнозом ДЦП.

У Львові , молодий хлопець Остап Стадник виявив бажання відвідувати басейн одного з фітнес клубів міста, але йому нахабно відмовили.

Про цю подію на сторінці в Фейсбук повідомила його подруга. Як розповідає жінка, хлопець активний громадський діяч, є організатором постійних зустрічей хворих з діагнозом ДЦП. Одного разу, Остапові в лікарні, через малорухливий спосіб життя, порадили зайнятися плаванням. Хлопець вирішив вибрати для себе найбільш зручний варіант, заклад, який знаходиться неподалік його дому. Минулого разу Остап також хотів купити абонемент в цей клуб, але працівник фітнес-центру сказав, що хворий своїм виглядом буде відлякувати клієнтів. З того часу минуло два роки, та цей раз хлопець зателефонував до закладу, де йому відповіли, що не можуть продати абонемент такому клієнту, як він, бо його не впустять  в заклад, бо його інвалідний візок не зможе пройти через турнікет, а брудні колеса можуть призвести антисанітарію в закладі.

Подібна ситуація відбувається в Львові вже не вперше. Напередодні з ресторану Vapiano Lviv було вигнано переселенця з Донбасу з ДЦП, який нібито  здався офіціанту підозрілим.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: