У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 21:51, 18 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів обмінюватиметься досвідом з Азербайджаном

Львів обмінюватиметься досвідом з Азербайджаном thumbnail

Як повідомили у Львівській обласній державній адміністрації, навчальні заклади Львова почнуть обмінюватися досвідом та співпрацювати з азербайджанськими закладами освіти. В цій програмі братимуть участь два азербайджанські та шість львівських навчальних закладів. Сторони підписали меморандум на 5 років. За цим документом, школярі двох країн будуть брати участь в конференціях, «круглих столах», семінарах, працюватимуть над різноманітними проектами, програмами, дослідженнями та іншими видами роботи. Обмін досвіду та співпраця буде не лише між учнівськими та студентськими колективами двох країн, але й між педагогічними, науковими співробітниками та адміністрацією.

Вже заплановано проведення  першої міжнародної науково-практичної конференції на початок березня цього року, в якій візьмуть участь  представники двох країн. Партнером азербайджанської сторони, окрім шкіл, є вищі навчальні заклади Львова: національний університет імені І.Франка, інститут післядипломної освіти та «Львівська політехніка».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: