У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:05, 25 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Європейське місто – Львів

Європейське місто – Львів thumbnail

Визначний архітектор міста розповів про Львів по-європейськи

У рамках дискусії про європейський досвід забудови міст у Львові зі своїми тезами виступив визначний львівський архітектор. Юліан Чаплінський розповідав про важливі складові, які чекають на Львів у майбутньому. Головною темою заходу була оцінка міста в порівнянні з європейськими стандартами.

Архітектор висвітлив ідею про паркування, яке на його думку, має бути або по периметру, або під землею. Це пояснює тим, що проблема з паркуванням у місті досить значуща, біля будинків велику ділянку займають одні лише припарковані машини.

Він також вважає, що забудови мають подавати найбільш відкрито інформацію про свої дії. Аби, наприклад, кожна людина могла побачити в мережі Інтернет місця забудов та їхню мету.

Відомо, що місто Львів уже кілька років співпрацює з Німецькими товариствами. Усе це є з метою створення нових цікавих та потрібних проектів, які зараз, як наголошував Юліан, є доволі вдалими.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: