У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:15, 26 Лютого, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вбивство через ревність на Львівщині

Вбивство через ревність на Львівщині thumbnail

Історія набирає нових обертів

Кілька днів тому в ЗМІ повідомляли про те, що учасник бойових дій пробіг 8 кілометрів, доки спромігся наздогнати убивцю. Злочинець вбив жінку та поранив чоловіка прямо у будинку. Виявилося, що причиною цього інциденту було куди глибше підґрунтя.

У селі Борщовичі, що на Львівщині зловмисник мав намір убити свою кохану, а натомість наніс шкоду її родичам. Вік вбив тітку жінки, а брати – поранив. Якби потерпілий брат не зміг вибігти надвір й покликати на допомогу – хтозна, що було би тоді.

Учасник бойових дій, який приїхав в рідне село у відпустку говорить, що 29-річний брат жінки, яку хотів вбити злочинець, вибіг на подвір’я у крові, на його тілі було кілька ножових поранень. Як виявилося, правопорушник приїхав зі Львова, аби помститися дружині, але її не було вдома. Тому й почав зривати усю злість на її родичах.

Сусіди кажуть, що чоловік неодноразово застосовував силу до жінки, й вирішивши, що вона втекла від нього у село, захотів помсти.

Злочинця, якого затримав учасник бойових дій зараз затримано під вартою і загрожує йому довічне ув’язнення.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: