У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:16, 2 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові викрили осіб, які підробляли спиртні напої

У Львові викрили осіб, які підробляли спиртні напої thumbnail

Виготовляли самогонку і збували під чужою маркою

Незаконний міні-цех з виготовлення спиртних напоїв правоохоронці викрили у Львові. Таке «підприємство» відбувалося у приватному будинку міста.

Виявилося, що люди виготовляли горілку, а потім продавали її, наклеюючи на пляшки логотип відомої марки. Тобто за несправжніми марками порушники закону вилучали дійсні гроші.

Обшук будинку показав таке. Працівники правоохоронних органів знайшли близько 300 літрів етилового спирту, майже 20 пляшок для розливання горілки, на яких уже був підроблений логотип відомої львівської марки горілки та спеціальні прибори для виготовлення цього спиртного напою.

Зараз спирт на експертизі. Правоохоронці визначають особи правопорушників та можливих причетних осіб до незаконного виготовлення спиртних напоїв. Також знаходять тих, хто займався продажем цих товарів.

Ведеться досудове розслідування, а також відкрита стаття, яка в собі містить правопорушення щодо незаконного збуту продукції. Винним загрожує від 3 до 7 років.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: