У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:00, 10 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів’янин вирішив «привітати» співмешканку пістолетом

Львів’янин вирішив «привітати» співмешканку пістолетом thumbnail

Через сильну образу чоловік вирішив розправитися з колишньою співмешканкою завдяки двом гранатам та пістолетом.

До правоохоронців надійшов виклик про те, що у одному з житлових будинків виникла неприємна сцена. Чоловік заревнував співмешканку і зараз погрожує їй силою.

Поліцейські вияснили, що цей чоловік вирішив приїхати до співмешканки, аби вияснити стосунки. Задля більшої переконливості узяв з собою зброю. Коли він зайшов до хати жінки, поставив гранати і пістолет на стіл, а сам почав погрожувати фізичною розправою.

Жінка спромоглася відволікти неадекватного чоловіка, у той час її неповнолітній син взяв небезпечну зброю та заховав її у сусідському сараї. Зазначу, що сарай відносився до нежилого господарства.

Виявилося, що гранати не були вибухонебезпечними. Однак, погодьтеся, що страх жінки від цього не міг бути меншим, оскільки цього вона не знала.

Ревнивець дав свідчення слідчому цієї справи. Зараз за свої вчинки він може понести кримінальну відповідальність від 3 до 7 років.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: