У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:16, 10 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові затримали психічно-хворого «вампіра»

У Львові затримали психічно-хворого «вампіра» thumbnail

Картина, яку побачили правоохоронці, шокувала усіх.

Психічно-хворого чоловіка затримати вдалося не так уже й легко. Та і правопорушення виявилося дуже дивним. Потерпіла сестра говорить, що цей чоловік спав у труні.

Ніхто не знає, що може прийти у голову психічно-нездоровій людині. Саме тому їм і необхідне лікування та окремий догляд. Коли ж вони залишаються без нагляду лікарів, трапляються дивні речі, як от ця.

Трапилося це у ніч на 9 березня. Чоловік фактично добу тримав у заручниках власну сестру. Коли ж бідна жінка нарешті спромоглася дістатися телефона – подзвонила у поліцію.

«Вампір» не захтів впускати поліцейських у квартиру й захищався від них ломом. Та коли правоохоронці таки увійшли в кімнату, то побачили дивне видовище: труну, хрест та свічки.

Причиною того, як видно, стали проблеми зі здоров’ям та думка чоловіка про те, що він вампір. Зараз його передано у місцеву психіатричну лікарню, де за ним наглядатимуть й не дадуть трапитися подібним проблемам.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: