У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:55, 11 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів’яни обкрадають своїх найближчих родичів

Львів’яни обкрадають своїх найближчих родичів thumbnail

За останні кілька днів у Львові трапилися дві крадіжки, які схожі між собою тим, що жертвами були родичі. Людям не залишається нічого іншого, як красти у батьків й сестер.

Одна крадіжка трапилася у Дрогобичі. Там 54-річна громадянка звернулася до правоохоронців за допомогою. З її господарського угіддя зникли дорогі засоби домашнього вжитку, а саме батарея опалення, болгарка та перфоратор. Потерпіла оцінила зниклі речі в суму 10 тисяч гривень.

Однак правоохоронці виявили причетність до крадіжки сина потерпілої. 28-річний чоловік мав безперешкодний шлях до будинку матері й зробив таку прикрість. За неї чоловік відповість, адже зараз йому загрожує кримінальна відповідальність за скоєне. Ведеться слідство.

Наступна крадіжка трапилася у самому Львові. Там 54-річна жінка звернулася з проханням знайти її золоту обручку вартістю 1500 гривень. Правоохоронці знайшли і обручку, і злочинця, а ним виявився рідний 58-річний брат потерпілої.

У цій ситуації зараз з’ясовуються деталі.

Що скеровує людей на такі вчинки? Бажання бути багатими, помста чи якась залежність? Не завжди можна зрозуміти сенс таких речей, і дуже шкода, що люди самі ламають свої долі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: