У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:55, 11 березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів’яни обкрадають своїх найближчих родичів

Львів’яни обкрадають своїх найближчих родичів thumbnail

За останні кілька днів у Львові трапилися дві крадіжки, які схожі між собою тим, що жертвами були родичі. Людям не залишається нічого іншого, як красти у батьків й сестер.

Одна крадіжка трапилася у Дрогобичі. Там 54-річна громадянка звернулася до правоохоронців за допомогою. З її господарського угіддя зникли дорогі засоби домашнього вжитку, а саме батарея опалення, болгарка та перфоратор. Потерпіла оцінила зниклі речі в суму 10 тисяч гривень.

Однак правоохоронці виявили причетність до крадіжки сина потерпілої. 28-річний чоловік мав безперешкодний шлях до будинку матері й зробив таку прикрість. За неї чоловік відповість, адже зараз йому загрожує кримінальна відповідальність за скоєне. Ведеться слідство.

Наступна крадіжка трапилася у самому Львові. Там 54-річна жінка звернулася з проханням знайти її золоту обручку вартістю 1500 гривень. Правоохоронці знайшли і обручку, і злочинця, а ним виявився рідний 58-річний брат потерпілої.

У цій ситуації зараз з’ясовуються деталі.

Що скеровує людей на такі вчинки? Бажання бути багатими, помста чи якась залежність? Не завжди можна зрозуміти сенс таких речей, і дуже шкода, що люди самі ламають свої долі.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: