У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:19, 11 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Київських та Львівських вокзалах труять бійців АТО

На Київських та Львівських вокзалах труять бійців АТО thumbnail

Непоодинокими є випадки, коли чоловіки повертаються із зони АТО додому, але приїжджають туди уже мертвими, бо на вокзалах отримують смертельні отруєння.

Від початку 2016 року в Києві зареєстровано уже 5 випадків, коли чоловіки просто труїлися на вокзалах. Визначають, що смертельною речовиною був клофелін.

Історія полягає у тому, що банда з невідомих осіб ставить за мету вбивати військових, коли ті їдуть в зону АТО чи повертаються з неї. Вони можуть підходити до бійців й пропонувати алкогольні напої чи їжу. У тих товарах уже знаходиться смертельна речовина й серце людини не витримує того тиску, перестаючи битись.

Відомо, що окрім Київських залізничних вокзалів, зловмисники коять біду і на Львівських, а також на різних автостанціях. Іноді, на щастя, військових можна врятувати, однак це серйозна проблема.

Захистити своє здоров’я можуть тільки самі бійці, але ніколи не буде зайвим нагадати їм про це чи й взагалі проінформувати. Зловмисники можуть прикидатися такими ж бійцями або просто намагатися подружитись. Ми закликаємо відмовлятися від таких пропозицій, аби вберегти своє життя.

Зазначимо також, що кілька груп осіб, які займалися цим правопорушенням було затримано, однак невідомо, чи можуть солдати відчувати себе цілком безпечно на шляху до зони бойових дій.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: