У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:11, 16 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівському полігоні заявили, що нової хвилі мобілізації не передбачається

На Львівському полігоні заявили, що нової хвилі мобілізації не передбачається thumbnail

Чи буде нова хвиля мобілізації в Україні? Як видно, ні. Контрактників наразі достатньо.

Міноборони Степан Полторак, який сьогодні відвідав Яврівський полігон, що на Львівщині, виступив з промовою. Він зазначив, що на теперішньому етапі хвиля мобілізації в Україні не передбачається. Додам, що на полігон він приїхав з канадським міністром оборони.

Степан Полторак говорив, що зараз молоді люди дуже активно йдуть служити за контрактом, тому мобілізація не є необхідною. Як стало відомо, від початку 2016 року за контрактом забажали служити більше дев’яти тисяч добровольців.

Як уже попередньо зазначали громадяни з інших областей, служба за контрактом – це реальний вихід з проблеми, яка склалася. Оскільки замість змушувань й примусів, воювати йдуть ті, хто цього хоче й в майбутньому отримує за це заробітну плату. Такими чином у країні не залишаються діти без батьків, дружини без чоловіків.. Відсутність чергової хвилі допоможе купі сімей, де чоловік – єдиний, хто забезпечує проживання своїх рідних.

Зауважу, що позитивним чинником є те, що існує багато добровольців, які ладні боронити свою державу від окупантів й боротися за своє незалежне майбутнє.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: