У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:50, 16 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Жителі Львова не люблять геїв: що є причиною?

Жителі Львова не люблять геїв: що є причиною? thumbnail

Геї – не люди?

Гомосексуалісти Львова запланували провести Фестиваль рівності в місті у цю суботу та неділю, однак їм хочуть завадити. Організатори фестивалю кажуть, що в основу заходу полягає висвітлення тої дискримінації, якої зазнають геї. Вони бажають змінити людські упередження про те, що ці люди чимось гірші за усіх інших.

На сайті міськради одразу ж з’явилася петиція про заборону цього свята. Автор зазначив, що фестиваль стане пропагандою злих цінностей, непотрібних суспільству.

«Католицький оглядач» так само засуджує майбутній захід, бо вважає його провокативним, схиляючись до початку Великого Посту та Вербної Неділі.

Жителі міста навіть погрожують і посилаються на депутатів, які так само негативно налаштовані на такі заходи.

Як би організатори не казали, що захід перш за все культурний, що там не буде ніяких закликів, пропаганди чи засудження релігії, їм не бажають вірити. Це показує своєрідну жорстокість суспільства, оскільки людям не дають зробити вибір, людей не сприймають нормально і засуджують тільки за те, що вони такі. Я зазнау, що повага до людей має бути завжди, їх можна не любити, але не варто засуджувати, так само як і вони не засуджують нас.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: