У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:28, 17 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині реабілітаційний центр створений біля школи: місцеві жителі обурені

На Львівщині реабілітаційний центр створений біля школи: місцеві жителі обурені thumbnail

Жителям одного з львівських сіл давно не до вподоби сумнівний реабілітаційний центр для нарко- та алкозалежних.

Жителі села Пірки, що на Львівщині просто обурені тим, що уже три місяці вони змушені жити ледь не пліч-о-пліч з шістнадцятьма наркоманами. Троє волонтерів орендували приватний будинок й нібито опікуються наркозалежними, однак у мешканців села ця ситуація викликає великі сумніви.

Люди вийшли на мітинг під воротами й просять у волонтерів показати хоч якісь зареєстровані документи про їхню роботу, однак селянам нічого не показують. Найбільше злякало мешканців цієї місцини те, що нещодавно двоє наркоманів втекли з будинку й гуляли селом.

Сам волонтер не показує свого обличчя й комунікувати не дуже й хоче. Єдине говорить, що наркомани втекли, бо в кімнаті була тільки дівчина-волонтер, і загалом це лише нещасний випадок.

Мешканці ж кажуть, що бігали наркомани городами людей і не можна виключати факту, що через ломку вони могли обкрадати хати, коли вдома нікого не було. Ще одною невтішною ситуацією є те, що реабілітаційний центр знаходиться біля місцевої школи. Люди вкрай занепокоєні й закривати на це очі не збираються, тому наступними їхніми кроками будуть заяви до органів влади.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: