У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:19, 17 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У львівському палаці спорту діяв підпільний покерний клуб

У львівському палаці спорту діяв підпільний покерний клуб thumbnail

Палац «Україна» тиждень тому став ще більш відомим у Львові. Й справа там не у значущих для суспільства подіях, а у підпільному клубі азартних ігор, який проводився на його території.

Своєю заявою «Самопоміч» звернулася до владних органів, з метою розслідування ситуації що склалася, а саме можливого незаконного утворення. Вони зауважили, що на місці для розвитку творчої молоді наразі організовано пару десятків орендаторів, а найдужче хвилює можливість того, що у Палаці спорту грають в азартні ігри.

Насправді так і сталося. Замаскований спортивний покер виявився осередком азартних утіх. Я зауважу, що законодавством України заборонено бути учасником грального бізнесу чи наживатися на азартних іграх.

Одним із звернень було прохання передати Палац, який зараз є платформою оренди, у власність львівської громади, адже у такому випадку, молодь матиме змогу розвиватися, займатися спортом та самостверджуватися у місті.

Щодо самих любителів азартних ігор, яких викрили, зараз на них чекає сплата штрафу в доволі круглому розмірі коштів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: