У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:49, 18 Березня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів’янин ледь не вбив себе через погану оцінку

Львів’янин ледь не вбив себе через погану оцінку thumbnail

18-річний студент одного з львівських вузів ледь не скоїв самогубство. Причиною того стала незадовільна оцінка з вищої математики. Хлопчина двічі вдарив себе в серце ножем.

У Шевченківський відділ поліції від диспетчера прийшло повідомлення про страшну подію: у одну з львівських лікарень відправлено юнака, у якого наразі важкі ножові поранення у області грудної клітки.

Поліцейські одразу ж виїхали на місце скоєння такої страшної події, задля подальшого розслідування й визначення деталей випадку.

Наразі студент знаходиться у львівській лікарні й проходить лікування, бо, на щастя, поранення виявилися не смертельними.

Поліція зараз активно задіяна в визначенні точних причин. Попередньо заявлено, що причиною цього є незадовільна оцінка за контрольну роботу з вищої математики.

Чи дійсно оцінка може призвести до настільки страшних й необдуманих вчинків? Чому студент настільки упереджено забажав вдарити себе в саме серце?

Ведеться розслідування.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: